KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396359

nr 1539 6359

Gösta Nyberg

(f. 1913), Sverige

Oljemålning, "Fönster mot Riddarholmen. Signerad. Olja på duk, 119x59 cm, yttermått inklusive ram: 132x71 cm

Gösta Nyberg, född 1913, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:14:40

5/5 07:55:34 1      1.000 kr
8/5 19:09:40 2      Vinnande bud

Gösta Nyberg

Läs mer om Gösta Nyberg