KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482316
nr 1148 2316
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 3/90, kvinna, 36x36 cm
Kondition: löst blad
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:36:05
2/12 10:42:05
100 kr
2/12 13:48:46