ART / Lithographs / Graphic art 12969318
nr 1296 9318
GRAPHIC ART
4 pcs, including Lena Möller, sheet: 50x34 ca, lösa blad.
4 st, bland annat Lena Möller, bladets mått: 50x34 ca. Signerad
Condition: lösa blad,
SEK 150
Monday December 9 2019
at 19:36:51
100 kr
150 kr