FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9234332
nr 923 4332
CHAIRS
3 pcs, 1890s, wear.
3 st, 1890-tal
Condition: slitage
600
SEK 200
Monday November 10 2014
at 20:00:42
100 kr
150 kr