ART / Misc. paintings / Oljetryck 3251182

nr 325 1182

Oljetryck

Lenght: ()

1800-tal, förgylld ram, 60 x 85

600

SEK 800

Monday August 30 2004
at 16:00:00

30/8 11:37:28 1      Vinnande bud
30/8 13:24:13 2      800 kr