GLASS & CERAMICS / Art Glass / Konstglas 5602100
nr 560 2100
Konstglas
Lenght: ()
signerad Lindstrand, 92412 Kosta, Triangulär form med graverade träd och rådjur, höjd: 17
Condition: fotnagg
100
SEK 650
Monday January 12 2009
at 17:37:26
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
300 kr
500 kr
6
600 kr
7