ART / Etchings etc / Etching 13725318
nr 1372 5318
ETCHING
Birgitta Källbäck, "En fjäril föds". Signed, numbered 16/50. Subject: 24x18,
Birgitta Källbäck, "En fjäril föds". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: 24x18 cm
300
SEK 150
Monday January 18 2021
at 19:37:48
100 kr