ART / Lithographs / Litograph in colors 7819410
nr 781 9410
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Nils Zetterberg, -1981, 58/410, subject size: 35x35,
Nils Zetterberg, -1981, 58/410, motivets mått: 35x35
SEK 100
Monday October 1 2012
at 18:58:11
1/10 18:48:39