KONST / Litografier / Färglitografi 14177564

nr 1417 7564

Ralph Lundquist

(f. 1931), Sverige

Signerad, numrerad 51/150. Färglitografi. Bladets mått: 58x44cm, oramat löst blad

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:25:04

4/9 12:18:38 1      Vinnande bud

Ralph Lundquist

Läs mer om Ralph Lundquist