MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13899423
nr 1389 9423
MIRROR
1920s, 115x51, wear, damages.
1920-tal, 115x51 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday April 5 2021
at 20:28:43
300 kr
400 kr