FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 9177061

nr 917 7061

CUPBOARD

Valnöt, 48 cm, längd: 148 cm, djup: 61 cm, höjd: 226 cm, slitage, skador.

Valnöt, 48 cm, längd: 148 cm, djup: 61 cm, höjd: 226 cm

Condition: slitage, skador

3000

SEK 4400

Monday October 13 2014
at 19:02:34