FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 11299215

nr 1129 9215

CUPBOARD

mahogany, detaljer i mässing, invändigt med hyllplan och lådor, length: 105 cm, width: 42 cm, height: 150 cm, wear, damages.

mahogny, detaljer i mässing, invändigt med hyllplan och lådor, längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: 150 cm

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday September 18 2017
at 19:41:16