KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5256006

nr 525 6006

Skulptur

sign. K. Jern, 1909, Strindberg, sittande, gips, höjd: 35 (liten nagg)

Utrop:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 19 maj 2008
kl 16:03:15

Signe Persson-Melin (f. 1925)