FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13989124
nr 1398 9124
CHAIRS
4 pcs, 1970s, betsade, wear,
4 st, 1970-tal, betsade, slitage
600
SEK 200
Monday May 24 2021
at 18:10:14
100 kr
150 kr