ART / Oil paintings / Oil painting 15464185
nr 1546 4185
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraine/Sweden. Signed, dated 1994, olja på papper, unframed, 65x54,
OIL PAINTING, Signerad, daterad 1994, olja på papper, oramad, 65x54 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, born in Crimea 1954, dead 2013.
1000
SEK 700
Monday June 5 2023
at 19:02:01
3/6 14:03:36
Anna Jalpachik
Read more about Anna Jalpachik