ART / Oil paintings / Oil painting 13229242
nr 1322 9242
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. Signed, dated 1957, "Gårdar, Bohuslän". Oil on canvas, 35x65,
OIL PAINTING, Signerad, daterad 1957, "Gårdar, Bohuslän". Olja på duk, 35x65 cm
SEK 1600
Monday April 27 2020
at 20:54:32
100 kr
1.200 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.500 kr