KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926230
nr 1692 6230
Axel Peters. Signerad, bordsstilleben. Olja på duk på pannå, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:24:20
700 kr
800 kr