FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 11117529

nr 1111 7529

CUPBOARD

1920s, length: 101 cm, width: 56 cm, height: 198 cm, wear.

20-tal, längd: 101 cm, djup: 56 cm, höjd: 198 cm

Condition: slitage

1000

SEK 100

Monday May 29 2017
at 20:08:57

26/5 02:18:17 1      Vinnande bud