KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8525001
nr 852 5001
Pastell
JF Henry Schäf, Damporträtt, signerad 1921, 65x48
Utrop:
5.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:50:00
14/10 19:44:21