ART / Lithographs / Giclée 13976015
nr 1397 6015
GICLÉE
Veronica Sofie, "Ansikte". Signed, numbered 27/100, unframed, 30x40 cm,
Gicléetryck, Veronica Sofie, "Ansikte". Signerad, numrerad 27/100, oramat löst blad, 30x40 cm
SEK 100
Monday May 17 2021
at 20:35:17
16/5 20:23:10