ART / Oil paintings / Oil painting 12575164
nr 1257 5164
OIL PAINTING
unidentified artist. Modell. Oil on panel, 25x33 cm,
Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad. Olja på pannå, 25x33 cm
700
SEK 500
Monday May 27 2019
at 18:27:44
300 kr
450 kr