KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Trägravyr 13464198
nr 1346 4198
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Trägravyr, Signerad, numrerad 37/160, Djungel & dikesren, 27,5x13 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:18:31
100 kr
200 kr