ART / Lithographs / Litograph in colors 11031262
nr 1103 1262
LITOGRAPH IN COLORS
4 pcs, unidentified artist, sheet: ca 69x53, lösa blad.
4 st, Oidentifierad konstnär, bladets mått: ca 69x53
Condition: lösa blad
SEK 100
Monday April 24 2017
at 19:59:07
24/4 19:17:19