ART / Lithographs / Litograph in colors 16705061
nr 1670 5061
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Martin Ålund (b. 1967), Sweden. Twilight. Signed, litograph in colors, numbered 191/240, bildmått 92x39 cm, outer dimensions including frame: 40x51 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Skymningslandskap. Signerad, färglitografi, numrerad 191/240, bildmått 92x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Martin Ålund, Swedish painter, born in Umeå 1967.
SEK 150
Saturday December 21 2024
at 20:46:00
16/12 18:53:49
100 kr
17/12 19:56:54