ART / Oil paintings / Oil painting 6148356

nr 614 8356

OIL PAINTING

Signerad Oscar Smidt, svenskt senvinterlandskap, early 20th century, 14x21,

Signerad Oscar Smidt, svenskt senvinterlandskap, tidigt 1900-tal, 14x21

300

SEK 300

Monday December 7 2009
at 19:59:10

7/12 15:30:46 1      Vinnande bud