KONST / Litografier / Färglitografi 16705048
nr 1670 5048
Karl-Erik Häggblad
(1924-2003), Sverige
Signerad, numrerad 6/150. Färglitografi, bildmått: 39x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Karl-Erik Häggblad, svensk målare, grafiker och skulptör född 1924, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
lördag 21 december 2024
kl 21:04:19
100 kr
250 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Karl-Erik Häggblad
Läs mer om Karl-Erik Häggblad