ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13534133
nr 1353 4133
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Maja Braun (b. 1953), Sweden. Stilleben med musselskal. Signed. Mixed media, akvarell på papper och musselskal, 86x69 cm,
MIXED MEDIA, Stilleben med musselskal. Signerad. Blandteknik, akvarell på papper och musselskal, 86x69 cm
Maja Braun Wallenberg, Swedish painter, born 1953.
SEK 100
Monday October 12 2020
at 19:02:35
12/10 13:33:04