ART / Oil paintings / Oil painting 12332301
nr 1233 2301
OIL PAINTING
Lauritz Falk, Matador, signed, 41x32. Oil on panel,
Lauritz Falk, Matador, Signerad, 41x32. Olja på pannå
600
SEK 350
Monday February 4 2019
at 18:39:39
200 kr
250 kr
300 kr