MÖBLER / Bord / Sybord 12601336

nr 1260 1336

Sybord

Sent 1800-tal. Bredd: 58, djup: 44 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:34:09