KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11299040
nr 1129 9040
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålning, Christian Björn Larsen (1931-1993), kvinnoporträtt, signerad och daterad 76,48x33
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:47:08
9/9 17:33:15
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen