ART / Sculptures and works of art / Sculpture 17025049
nr 1702 5049
SCULPTURE
Lars Halle Halldin. Signed, dated 1981, trä på metallställning. Height: 39 cm,
Lars Halle Halldin. Signerad, daterad 1981, trä på metallställning. Höjd: 39 cm
600
SEK 300
Monday May 19 2025
at 19:49:09
15/5 20:59:22