MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5246615
nr 524 6615
MIRROR
Lenght: ()
Förgylld, (Renoverad), höjd: 105 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
2000
SEK 3800
Monday May 12 2008
at 16:00:00
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.500 kr
3.100 kr
3.000 kr
hidden*