KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14024546

nr 1402 4546

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Skärgård. 66x46, yttermått inklusive ram: 82x61, akvarell. Signerad

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:33:21

5/6 22:36:11 1      100 kr
6/6 18:48:46 2      Vinnande bud

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton