GLASS & CERAMICS / Art Glass / Clowner 4798053

nr 479 8053

Clowner

Lenght: ()

4 st, Konstglas, En med Muranoetikett, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 20-31

300

SEK 800

Monday August 13 2007
at 17:09:59

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods