ART / Lithographs / Litograph in colors 8811006
nr 881 1006
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Jordi Arkö (f. 1951), onumrerad, signed. , sheet: 42x58,
Jordi Arkö (f. 1951), onumrerad, signerad. , bladets mått: 42x58
3000
SEK 100
Monday Mars 17 2014
at 19:07:56
17/3 18:52:30