ART / Oil paintings / Oil painting 15883057
nr 1588 3057
Lizzie Olsson-Arle
(1926-2008), Sverige
Lizzie Olsson-Arle (1926-2008), Sweden. Signed, dated -49, study, olja på papper, 17x24,
OIL PAINTING, Signerad, daterad -49, studie, olja på papper, 17x24 cm
Lizzie Olsson-Arle, born 1926, dead 2008, Swedish painter.
700
SEK 300
Monday December 18 2023
at 19:17:04
18/12 19:12:04
Lizzie Olsson-Arle
Read more about Lizzie Olsson-Arle