ART / Lithographs / Litografi 4571501
nr 457 1501
Litografi
Lenght: ()
Harald Lindberg 5/280 sterbhus signerad "midsommarbåtarna"
300
SEK 550
Monday Mars 19 2007
at 17:18:48
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr