LIGHTING / Table lamps / Table lamp 11944135
nr 1194 4135
TABLE LAMP
nickel silver. Height: ca 53cm, wear.
nysilver. Höjd: ca 53cm
Condition: slitage
300
SEK 100
Monday July 30 2018
at 19:37:32
30/7 16:30:09
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.