ART / Lithographs / Offsetlitografi 8067206
nr 806 7206
Offsetlitografi
Helmut Newton, Berlin Nude, 1977, signed, 23x35,
Helmut Newton, Berlin Nude, 1977, signerad, 23x35
5000
SEK 3000
Monday February 4 2013
at 18:27:32
31/1 12:40:40