MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Set of 11288087

nr 1128 8087

SET OF

peasant, 5 parts, 19th century, signed,

allmoge, 5 delar, 1800-tal, signerad

800

SEK 300

Monday September 11 2017
at 19:46:04

6/9 15:48:53 1      Vinnande bud
11/9 18:25:11 1      justering av budtak