KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15847284

nr 1584 7284

Akvarell

Vitto Rezzonico. Signerad, akvarell, Kvinnoporträtt, 46x34 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:54:58