FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5815268
nr 581 5268
CHAIRS
1 par, gustavian style, bemålade, slitage, skador.
1 par, Gustaviansk stil, bemålade
Condition: slitage, skador
100
SEK 100
Monday May 4 2009
at 19:22:25
4/5 16:00:17
Den Gustavianska stilen