KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13714056
nr 1371 4056
Blandteknik
5 st, Oidentifierad konstnär. Monogram JN -93, oramade lösa blad, bladets mått: 23x31 - 30x60 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:52:12
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)