ART / Lithographs / Litograph in colors 16045164
nr 1604 5164
LITOGRAPH IN COLORS
Sven Erixon. Signed, ej numrerad. Litograph in colors, Image dimensions: 27x35 cm, outer dimensions including frame: 48x57,
Sven Erixon, Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
600
SEK 300
Monday Mars 11 2024
at 20:06:50
10/3 14:37:08