ART / Lithographs / Litograph 11431164
nr 1143 1164
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
+ book. Madeleine Pyk (b. 1934). Litografin signerad M Pyk, subject: 13x11 cm. Boken 'Jag Leker Att Jag Lever' Anja Notini i kassett, numrerad bibliofilupplaga 147,
LITOGRAPH, + bok. Madeleine Pyk (f. 1934). Litografin signerad M Pyk, motivet: 13x11 cm. Boken 'Jag Leker Att Jag Lever' Anja Notini i kassett, numrerad bibliofilupplaga 147
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
3000
SEK 600
Monday November 13 2017
at 20:29:27
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Robot)