ART / Oil paintings / Oil painting 12343027
nr 1234 3027
OIL PAINTING
unidentified artist. Figur, Signerad M Aaltonen, dated -70. Oil on canvas, 61x45 cm, fanérbortfall, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Figur, Signerad M Aaltonen, daterad -70. Olja på duk, 61x45 cm
Condition: fanérbortfall, slitage, skador
400
SEK 150
Monday February 11 2019
at 20:12:32
4/2 21:17:41
100 kr
9/2 17:32:27