KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003293

nr 1700 3293

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Interiör med figurer. Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

måndag 12 maj 2025
kl 19:31:36

Åke Wickström

Läs mer om Ã…ke Wickström