KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306403

nr 1630 6403

Elin Höglund-Svanholm

(1914-2010), Sverige

Signerad, blandteknik, 60x47 cm, yttermått inklusive ram: 74x63 cm

Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:36:27

Elin Höglund-Svanholm

Läs mer om Elin Höglund-Svanholm