KONST / Litografier / Serigrafi 16003340

nr 1600 3340

Franco Costa

(f. 1934), Italien

Serigrafi, Signerad, Silkscreen, Silkscreen, "With Joshona walking on the beach in Bergen", onumrerad, 68x98 cm, yttermått inklusive ram: 73x102 cm

Franco Costa, född 1934, italiensk målare,

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 februari 2024
kl 20:31:30

26/2 20:26:30 1      Vinnande bud

Franco Costa

Läs mer om Franco Costa