FURNITURE / Tables / Skriv/toilettebord 7416598

nr 741 6598

Skriv/toilettebord

mahogany, Swedish Empire style, length: 115, width: 48, height: 78, wear, damages.

mahogny, Karl Johan-stil, längd: 115, djup: 48, höjd: 78

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1500

Monday February 20 2012
at 19:32:11

Karl Johanstil/Empir